BackBack

S/2 MBAJTESE EMBELSIRASH QELQ W/COVER 28×34 cm/CODE 3-60-837-0012

Lek 7,400 Lek 5,180

S/2 MBAJTESE EMBELSIRASH QELQ W/COVER 28×34 cm/ CODE 3-60-837-0012

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

S/2 MBAJTESE EMBELSIRASH QELQ W/COVER 28×34 cm/

CODE 3-60-837-0012

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.