BackBack

RRAFT METAL/WOOD /SHELF BLACK/NATURAL 34Χ33Χ148CM/CODE 6-50-470-0018

Lek 8,800 Lek 7,040

RRAFT METAL/WOOD /SHELF BLACK/NATURAL 34Χ33Χ148CM/ CODE 6-50-470-0018

E shitur

Përshkrimi i Produktit

RRAFT METAL/WOOD /SHELF BLACK/NATURAL 34Χ33Χ148CM/

CODE 6-50-470-0018

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.