BackBack

RAFT METALIK SHELF GOLDEN 61,4X25,5X100CM/CODE 3-50-954-0055

Lek 40,000 Lek 20,000

RAFT METALIK SHELF GOLDEN 61,4X25,5X100CM/ CODE 3-50-954-0055

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

RAFT METALIK SHELF GOLDEN 61,4X25,5X100CM/

CODE 3-50-954-0055

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.