BackBack

KORNIZE POLYRESIN PHOTO FRAME IN GOLD COLOR 13Χ18/CODE 3-30-117-0393

Lek 2,200

CODE  3-30-117-0393

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  3-30-117-0393
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.