BackBack

POLTRON METAL/VELVET ARMCHAIR DARK GREEN 76X60X73/46 /CODE 3-50-064-0030

Lek 53,000 Lek 29,800

POLTRON METAL/VELVET ARMCHAIR DARK GREEN 76X60X73/46 / CODE 3-50-064-0030

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

POLTRON METAL/VELVET ARMCHAIR DARK GREEN 76X60X73/46 /

CODE 3-50-064-0030

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.