BackBack

POLTRON GREEN 58cm x 67cm x 74cmCODE 3-50-104-0397

Lek 55,000 Lek 30,000

POLTRON GREEN 58cm x 67cm x 74cm/ CODE 3-50-104-0397 Dimensions (LWH) 58cm x 67cm x 74cm Material Synthetic/POLYESTER Material Iron Material Plywood

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

POLTRON GREEN 58cm x 67cm x 74cm/

CODE 3-50-104-0397

Dimensions (LWH) 58cm x 67cm x 74cm
Material Synthetic/POLYESTER
Material Iron
Material Plywood
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.