BackBack

PJATANCE SERVIRJE & BAMBOO 3BOWL 25X23 2P 1244 /CODE 65.000.209

Lek 3,900 Lek 2,730

PJATANCE SERVIRJE & BAMBOO 3BOWL 25X23 2P 1244 / CODE 65.000.209  

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE SERVIRJE & BAMBOO 3BOWL 25X23 2P 1244 /

CODE 65.000.209

 

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.