BackBack

PJATANCE SERVIRJE APETIZER RECT DIP 4PCS ACACIA 1275/CODE 65.000.210

Lek 4,200 Lek 3,360

PJATANCE SERVIRJE APETIZER RECT DIP 4PCS ACACIA 1275/ CODE 65.000.210

Nxito, ka vetëm 5 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE SERVIRJE APETIZER RECT DIP 4PCS ACACIA 1275/

CODE 65.000.210

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.