BackBack

PJATANCE OVALE 38CM "POISENTIA"/CODE 06.241.06

Lek 3,300 Lek 2,640

PJATANCE OVALE 38CM POISENTIA/ CODE 06.241.06

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE OVALE 38CM POISENTIA/

CODE 06.241.06

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.