BackBack

PJATANCE CREME/GOLD D34X5CM/CODE 3-70-685-0181

Lek 4,800 Lek 2,880

PJATANCE CREME/GOLD D34X5CM/ CODE 3-70-685-0181

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE CREME/GOLD D34X5CM/

CODE 3-70-685-0181

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.