BackBack

PJATANCE CLEAR 33,5X33,5X3CM/CODE6-70-504-0004

Lek 3,100 Lek 2,170

PJATANCE CLEAR 33,5X33,5X3CM/ CODE6-70-504-0004

Përshkrimi i Produktit

PJATANCE CLEAR 33,5X33,5X3CM/

CODE6-70-504-0004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.