BackBack

PJATANCE CHEESE SLATE BOOK PACKING 4PCS/CODE 01.00.421

Lek 3,600 Lek 2,880

PJATANCE CHEESE SLATE BOOK PACKING 4PCS/ CODE 01.00.421

Nxito, ka vetëm 4 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE CHEESE SLATE BOOK PACKING 4PCS/

CODE 01.00.421

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.