BackBack

PJATANCE 43 CM KRISHTLINDJESH / CODE 32.000.57

Lek 6,900 Lek 5,520

PJATANCE 43 CM KRISHTLINDJESH / CODE 32.000.57

E shitur

Përshkrimi i Produktit

PJATANCE 43 CM KRISHTLINDJESH /

CODE 32.000.57

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.