BackBack

PJATANCE 19 CM CLASSIC OVAL PLATE/CODE OWQ113K6

Lek 600 Lek 480

PJATANCE 19 CM CLASSIC OVAL PLATE/ CODE OWQ113K6 Reference: OWQ113K6 Height:2Length:19,5Width:105

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PJATANCE 19 CM CLASSIC OVAL PLATE/

CODE OWQ113K6

Reference:
OWQ113K6
Height:2
Length:19,5
Width:105
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.