BackBack

PIKTURE CANVAS WALL ART FLOWER VASE 60Χ90/CODE 3-90-006-0289

Lek 10,600 Lek 8,480

CODE  3-90-006-0289

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE  3-90-006-0289
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.