BackBack

PEME PVC SNOWY XMAS TREE 785 TIPS H180 / CODE 2-85-566-0111

Lek 37,400 Lek 29,920

PEME PVC SNOWY XMAS TREE 785 TIPS H180 / CODE 2-85-566-0111

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PEME PVC SNOWY XMAS TREE 785 TIPS H180 /

CODE 2-85-566-0111

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.