BackBack

PASQYRE TOKE POLYRESIN FLOOR MIRROR IN GLOSSY WHITE COLOR 40X5Χ160 / CODE 3-95-261-0068

Lek 19,400 Lek 15,520

PASQYRE TOKE POLYRESIN FLOOR MIRROR IN GLOSSY WHITE COLOR 40X5Χ160 / CODE 3-95-261-0068

E shitur

Përshkrimi i Produktit

PASQYRE TOKE POLYRESIN FLOOR MIRROR IN GLOSSY WHITE COLOR 40X5Χ160 /

CODE 3-95-261-0068

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.