BackBack

PASQYRE PU FLOOR MIRROR GOLDEN 44Χ5Χ167/CODE 3-95-297-0048

Lek 43,000 Lek 30,100

CODE 3-95-297-0048

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE 3-95-297-0048
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.