BackBack

PASQYRE PP WALL MIRROR ANTIQUE SILVER 43X5X59CM/CODE 3-95-058-0043

Lek 4,200 Lek 2,520

PASQYRE PP WALL MIRROR ANTIQUE SILVER 43X5X59CM/ CODE 3-95-058-0043

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE PP WALL MIRROR ANTIQUE SILVER 43X5X59CM/

CODE 3-95-058-0043

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.