BackBack

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN GOLDEN COLOR 61X5X76(2H) /CODE 3-95-925-0001

Lek 9,200 Lek 7,360

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN GOLDEN COLOR 61X5X76(2H) / CODE 3-95-925-0001

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN GOLDEN COLOR 61X5X76(2H) /

CODE 3-95-925-0001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.