BackBack

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN GOLD COLOR 35X2X90 / CODE 3-95-261-0032

Lek 8,500 Lek 5,100

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN GOLD COLOR 35X2X90 / CODE 3-95-261-0032

E shitur

Përshkrimi i Produktit

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN GOLD COLOR 35X2X90 /

CODE 3-95-261-0032

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.