BackBack

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN ANTIQUE GOLD COLOR 2H 40Χ3X50

Lek 11,100 Lek 8,880

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN ANTIQUE GOLD COLOR 2H 40Χ3X50 CODE / 3-95-641-0026

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN ANTIQUE GOLD COLOR 2H 40Χ3X50

CODE / 3-95-641-0026

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.