BackBack

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN ANTIQUE BEIGE COLOR 78X4X65 / CODE 3-95-641-0000

Lek 28,200 Lek 16,920

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN ANTIQUE BEIGE COLOR 78X4X65 / CODE 3-95-641-0000

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE POLYRESIN WALL MIRROR IN ANTIQUE BEIGE COLOR 78X4X65 /

CODE 3-95-641-0000

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.