BackBack

PASQYRE MURI WHITE 80X50 CM/CODE 3-95-135-0001

Lek 14,000 Lek 8,400

PASQYRE MURI WHITE 80X50 CM/ CODE 3-95-135-0001

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE MURI WHITE 80X50 CM/

CODE 3-95-135-0001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.