BackBack

PASQYRE MURI POLYRESIN WALL MIRROR GOLD 60Χ9Χ105 / CODE 3-95-297-0036

Lek 34,000 Lek 20,400

PASQYRE MURI POLYRESIN WALL MIRROR GOLD 60Χ9Χ105 / CODE 3-95-297-0036

E shitur

Përshkrimi i Produktit

PASQYRE MURI POLYRESIN WALL MIRROR GOLD 60Χ9Χ105 /

CODE 3-95-297-0036

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.