BackBack

PASQYRE MURI PL WALL MIRROR GOLD 35Χ3Χ50 / CODE 6-95-877-0003

Lek 3,400 Lek 2,040

PASQYRE MURI PL WALL MIRROR GOLD 35Χ3Χ50 / CODE 6-95-877-0003

Nxito, ka vetëm 3 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE MURI PL WALL MIRROR GOLD 35Χ3Χ50 /

CODE 6-95-877-0003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.