BackBack

PASQYRE MURI DRU MARBLE LIKE 50X5X70CM/CODE 3-95-262-0004

Lek 16,500 Lek 9,900

PASQYRE MURI DRU MARBLE LIKE 50X5X70CM/ CODE 3-95-262-0004

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE MURI DRU MARBLE LIKE 50X5X70CM/

CODE 3-95-262-0004

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.