BackBack

PASQYRE MURI DRU 74X104 / CODE 3-95-641-0072

Lek 47,500 Lek 28,500

PASQYRE MURI DRU 74X104 / CODE 3-95-641-0072

Përshkrimi i Produktit

PASQYRE MURI DRU 74X104 /

CODE 3-95-641-0072

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.