BackBack

PASQYRE METAL TABLE MIRROR IN SILVER COLOR W/STRASS 16X9X26

Lek 6,300 Lek 5,040

PASQYRE METAL TABLE MIRROR IN SILVER COLOR W/STRASS 16X9X26 CODE / 3-95-744-0009

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE METAL TABLE MIRROR IN SILVER COLOR W/STRASS 16X9X26

CODE / 3-95-744-0009

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.