BackBack

PASQYRE GREY/NATURAL D70X6CM/CODE 3-95-667-0012

Lek 17,200 Lek 10,320

PASQYRE GREY/NATURAL D-70X6CM/ CODE 3-95-667-0012

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

PASQYRE GREY/NATURAL D-70X6CM/

CODE 3-95-667-0012

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.