BackBack

PASQYRE GOLDEN D60X4/ CODE 3-95-536-0015

Lek 16,700 Lek 6,680

PASQYRE  GOLDEN D60X4/ CODE 3-95-536-0015

Përshkrimi i Produktit

PASQYRE  GOLDEN D60X4/

CODE 3-95-536-0015

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.