BackBack

ORE "TERMINALI"METAL BLACK 37X9X33CM/CODE 3-25-021-0089

Lek 4,900

ORE "TERMINALI"METAL BLACK 37X9X33CM/ CODE 3-25-021-0089

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ORE "TERMINALI"METAL BLACK 37X9X33CM/

CODE 3-25-021-0089

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.