BackBack

ORE TAVOLINE PL TABLE CLOCK ANT.CREAM 23Χ11Χ22 / CODE 6-20-290-0001

Lek 2,500 Lek 1,500

ORE TAVOLINE PL TABLE CLOCK ANT.CREAM 23Χ11Χ22 / CODE 6-20-290-0001

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE TAVOLINE PL TABLE CLOCK ANT.CREAM 23Χ11Χ22 /

CODE 6-20-290-0001

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.