BackBack

ORE TAVOLINE METAL 'PHOTO CAMERA' 23X21X52CM/CODE3-20-977-0182

Lek 6,800 Lek 4,080

ORE TAVOLINE METAL 'PHOTO CAMERA' 23X21X52CM/ CODE3-20-977-0182

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE TAVOLINE METAL 'PHOTO CAMERA' 23X21X52CM/

CODE3-20-977-0182

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.