BackBack

ORE TAVOLINE METAL ANT.BLUE (SM) 25X20X21/CODE 3-20-977-0297

Lek 6,900 Lek 5,520

ORE TAVOLINE METAL ANT.BLUE (SM) 25X20X21/ CODE 3-20-977-0297

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE TAVOLINE METAL ANT.BLUE (SM) 25X20X21/

CODE 3-20-977-0297

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.