BackBack

ORE RERE BROWN D11Χ22/CODE 3-70-890-0042

Lek 3,500

ORE RERE BROWN D11Χ22/ CODE 3-70-890-0042

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ORE RERE BROWN D11Χ22/

CODE 3-70-890-0042

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.