BackBack

ORE PLASTIC WALL CLOCK IN ANTIQUE GOLD COLOR D:62(6)/CODE 3-20-385-0021

Lek 6,400

CODE 3-20-385-0021

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit
CODE 3-20-385-0021
Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.