BackBack

ORE MURI WOODEN WALL CLOCK NATURAL/WHITE 45X2X45 / CODE 3-20-768-0009

Lek 3,900

ORE MURI WOODEN WALL CLOCK NATURAL/WHITE 45X2X45 / CODE 3-20-768-0009

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI WOODEN WALL CLOCK NATURAL/WHITE 45X2X45 /

CODE 3-20-768-0009

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.