BackBack

ORE MURI WOODEN WALL CLOCK 'FLOWERS' D40.5X3CM/CODE 3-20-105-0062

Lek 5,700 Lek 3,420

ORE MURI WOODEN WALL CLOCK 'FLOWERS' D40.5X3CM/ CODE 3-20-105-0062

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI WOODEN WALL CLOCK 'FLOWERS' D40.5X3CM/

CODE 3-20-105-0062

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.