BackBack

ORE MURI WOODEN/METAL WALL CLOCK WHITE/GOLDEN 42Χ6Χ52/CODE 3-20-773-0366

Lek 7,300 Lek 5,840

ORE MURI WOODEN/METAL WALL CLOCK WHITE/GOLDEN 42Χ6Χ52/ CODE 3-20-773-0366

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI WOODEN/METAL WALL CLOCK WHITE/GOLDEN 42Χ6Χ52/

CODE 3-20-773-0366

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.