BackBack

ORE MURI WOOD WALL CLOCK NATURAL/WHITE 60Χ5Χ75/CODE 3-20-484-0466

Lek 8,500 Lek 6,800

ORE MURI WOOD WALL CLOCK NATURAL/WHITE 60Χ5Χ75/ CODE 3-20-484-0466

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI WOOD WALL CLOCK NATURAL/WHITE 60Χ5Χ75/

CODE 3-20-484-0466

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.