BackBack

ORE MURI WOOD/METAL WALL CLOCK NATURAL/WHITE D60X5 / CODE 3-20-484-0462

Lek 10,500 Lek 8,400

ORE MURI WOOD/METAL WALL CLOCK NATURAL/WHITE D60X5 / CODE 3-20-484-0462

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI WOOD/METAL WALL CLOCK NATURAL/WHITE D60X5 /

CODE 3-20-484-0462

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.