BackBack

ORE MURI PL WALL CLOCK SILVER/WHITE D25X4.5CM/CODE 3-20-385-0047

Lek 1,700 Lek 1,200

ORE MURI PL WALL CLOCK SILVER/WHITE D25X4.5CM/ CODE 3-20-385-0047

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI PL WALL CLOCK SILVER/WHITE D25X4.5CM/

CODE 3-20-385-0047

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.