BackBack

ORE MURI PL WALL CLOCK GOLD D45 / CODE 3-20-925-0034

Lek 3,700 Lek 2,960

ORE MURI PL WALL CLOCK GOLD D45 / CODE 3-20-925-0034

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI PL WALL CLOCK GOLD D45 /

CODE 3-20-925-0034

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.