BackBack

ORE MURI METALIKE WITH CLEAR STONES D-60cm/CODE 3-20-207-0005

Lek 7,300 Lek 4,380

ORE MURI METALIKE WITH CLEAR STONES D-60cm/ CODE 3-20-207-0005

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI METALIKE WITH CLEAR STONES D-60cm/

CODE 3-20-207-0005

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.