BackBack

ORE MURI METAL WALL CLOCK CREAM COLOR W/BELL 31.5X9X60 / CODE 3-25-021-0073

Lek 7,800 Lek 4,680

ORE MURI METAL WALL CLOCK  CREAM COLOR  W/BELL 31.5X9X60 / CODE 3-25-021-0073

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI METAL WALL CLOCK  CREAM COLOR  W/BELL 31.5X9X60 /

CODE 3-25-021-0073

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.