BackBack

ORE MURI METAL W/ CLEAR STONES 50 CM(2)/CODE 3-20-207-0003

Lek 6,000 Lek 3,600

ORE MURI METAL W/ CLEAR STONES 50 CM(2)/ CODE 3-20-207-0003

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ORE MURI METAL W/ CLEAR STONES 50 CM(2)/

CODE 3-20-207-0003

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.