BackBack

ORE MURI MDF IN BLACK AND PENDALUM D-58CM/CODE/CODE 3-20-773-0200

Lek 3,200 Lek 1,920

ORE MURI MDF IN BLACK AND PENDALUM D-58CM/ CODE  3-20-773-0200

Nxito, ka vetëm 2 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI MDF IN BLACK AND PENDALUM D-58CM/

CODE  3-20-773-0200

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.