BackBack

ORE MURI BRONZE D30,5Χ5CM/CODE 3-20-385-0050

Lek 2,000 Lek 1,200

ORE MURI BRONZE D30,5Χ5CM/ CODE 3-20-385-0050

Nxito, ka vetëm 1 artikuj të ngelur!
Përshkrimi i Produktit

ORE MURI BRONZE D30,5Χ5CM/

CODE 3-20-385-0050

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.