BackBack

ORE MURI BLACK/COPPER D40/CODE 3-20-925-0026

Lek 3,100 Lek 2,480

ORE MURI BLACK/COPPER D40/ CODE 3-20-925-0026

E shitur

Përshkrimi i Produktit

ORE MURI BLACK/COPPER D40/

CODE 3-20-925-0026

Mënyrat e Pagesës
Tek Elegance Home, ju mund të porosisni direkt nga dyqani ynë online dhe më të paguani pasi produkti të vijë në adresën tuaj.
Mënyrat e Dërgesës

Në EleganceHomë mund të porosisni me mënyrën korier dhe produkti do vijë në adresën tuaj brënda 24-48 orësh nëse gjendeni në Tiran, brënda 72 orësh brënda Shqipërisë dhe brënda 5-7 ditësh nëse ndodheni në Kosovë.